popup
Установка газобаллонного оборудования
 +38 (050) 307-43-34

Газові балони на авто

Під час переведення автомобілю на газ, необхідно придбати та правильно встановити усі компоненти системи. Кожен з них однаково важливий і відіграє свою роль у функціонуванні обладнання. Починається процес живлення автомобіля з зовнішнього заправного пристрою, до якого приєднується так званий «пістолет», а закінчують циркуляцію газу всередині системи форсунки, які вприскують пальне до двигуна. У цьому процесі газові балони на авто в Харкові виконують функцію резервуару, де зберігається газ. Вони мають певні характеристики, які розрізняють їх між собою. Підбираються балони згідно потреб автовласника, при цьому модель та грузопід’ємність транспортного засобу також має чимале значення.

Газові балони на авто: види та характеристики

Баллон тор внешний

Балони для газу розділяються по формі, об’єму, матеріалу виготовлення, способу кріплення та за призначенням. Враховуючи ці параметри, ви зможете підібрати резервуар відповідно до вашого автомобілю. За об’ємом ємності для пального бувають від 20 до 230 літрів. По формі – циліндричні та тороїдальні. До речі, саме вироби у вигляді циліндра можуть бути 120 літрів та більше.

Виготовляються балони з металу, металопластику та полімерного композитного матеріалу. Цим визначається їх призначення. Металеві та металопластикові резервуари саме у формі циліндра використовуються у метанових системах ГБО. Вони здатні витримувати тиск до 200 атмосфер. Саме стиснутий природний газ перебуває у паливних магістралях у такому стані, тому для нього використовуються міцні циліндричні ємності. Тому обслуживание гбо метан дещо складніше і дорожче. Композитні балони у формі тора використовуються для пропан-бутана, вони мають покращену структуру та високі експлуатаційні характеристики. Варто зазначити, що циліндричні резервуари також застосовуються у пропанових системах ГБО на рівні з тороїдальніми.

По способу фіксації газові балони на авто бувають зовнішні та внутрішні. Вироби першого типу монтуються на рамі машини (циліндр), рідше — під дном (тор). Всередині транспортного засобу встановлюються ємності тороїдальної форми – на місце запасного колеса або компактні циліндри – в будь-яке зручне місце багажного відділення.

Газові балони на авто: виробники

Найбільш відомі сьогодні виробники резервуарів для палива – GreenGas (Польща), Atiker (Туреччина), Milmet (Польща, метанові балони), Evas (Туреччина). Вартість балонів Харків перебуває у досить широкому діапазоні, та залежить від об’єму, виробника, матеріалу виготовлення. Під час комплектації газового обладнання варто використовувати сертифіковані ємності, які пройшли технічний огляд та мають дійсний термін придатності. Плюс в тому, що не треба підбирати балон в залежності від покоління газових систем. Так, для гбо 2 чи гбо 4 ємкості будуть абсолютно ідентичні.