popup
Установка газобаллонного оборудования
 +38 (050) 307-43-34

Встановлення ГБО

Встановлення ГБО забезпечує перехід на газ – альтернативне, більш дешеве паливо. Таким чином, власник транспортного засобу може заощадити чималу суму коштів та спрямувати їх в більш корисне русло, ніж оплата бензину на АЗС.

Перед тим, як встановити газове обладнання, необхідно його правильно підібрати, враховуючи параметри автомобіля та фінансову спроможність власника. Для цього ви можете звернутись до профільних сервісних центрів або спеціалізованих інтернет-магазинів. Варто пам’ятати, що встановлення ГБО – процедура відповідальна, яку мають виконувати професіонали, тому що її супроводжує безліч нюансів, про які звичайний користувач не знає. Радимо, як мінімум, почитати теорію та подивитись, які є для встановлення та ремонт гбо фото і відео матеріали.

Встановлення ГБО: які переваги має авто на газу?

Встановлення ГБО

Якщо ви переобладнаєте машину на газ Харків, то окрім економії відчуєте ще деякі переваги. Автомобіль отримає додаткову паливну магістраль, яка працює окремо. Запас ходу між автозаправними станціями суттєво збільшиться, тому що у вас буде два резервуари з пальним. Коли закінчиться газ, ви зможете доїхати до АГЗС на бензині. При цьому машина стає універсальною. Вона однаково працює що на газу, що на бензині та не втрачає при цьому своїх ходових характеристик. Крім цього, збільшується експлуатаційний ресурс двигуна. Альтернативне пальне забезпечує корисний вплив масла в циліндропоршневій групі та подовжує працездатність мотора. На варто забувати, що газ є екологічно чистішим, тому кількість негативних викидів до оточуючої середи суттєво знизиться, якщо на автомобіль встановити ГБО. Сучасне газобалонне обладнання, як мінімум, відповідає нормам чистоти вихлопу ЕВРО-4.

Як встановити ГБО та які компоненти входять до складу системи?

Для того, щоб бути впевненим у якості проведеного монтажу, слід звертатись до спеціалізованих сервісних центрів. Такі СТО мають необхідне обладнання, програмне забезпечення, а працівники з досвідом можуть правильно виконати встановлення ГБО в Харкові. Причому, встановлення гбо 4 Харьков є більш складним і кошторисним процесом, ніж монтаж гбо 1-3 поколінь, але дешевшим і простішим, ніж монтаж 5-6 поколінь.

Газобалонне обладнання монтується командою з трьох робітників – електрик, механік та спеціаліст зі встановлення балонів. Газ на авто інсталюється у трьох зонах автомобіля: багажне відділення, салон та підкапотний простір. Клавіша перемикання типу пального виводиться у салон транспортного засобу. В багажнику розташовується газовий балон з мультиклапаном. Під дном машини прокладаються трубопроводи. Зовнішній заправний прилад встановлюється у люк бензобака чи під бампер. Найбільша частина комплекту ГБО монтується під капотом автомобіля. Там знаходиться редуктор, форсунки, багато датчиків, шланги, фільтри, електронний блок керування, змішувач та антихлопковий клапан (у системах газу другого покоління). Варто зазначити, що обладнання останніх двох поколінь не включає у склад редуктор.

Встановлення ГБО в Харкові – складний процес, який потребує пунктуального підходу, тому довіряйте його кваліфікованим спеціалістам. Складність процесу обумовлює те, що установка гбо Харьков цена може бути досить високою.